شرکت دایاتِک کساء | Dayatech kasa P.J.S Co

98-21-88314440+ info@dayatechco.ir

Menu

مرگ در چاه فاضلاب بدون حفاظ

By In News On آگوست 4, 2014


نبود دریچه چاه فاضلاب شهری در محدوده جنوب شرق تهران، موجب سقوط کارگری در این چاه در ساعت تاریکی هوا شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، با تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی در ساعت ۲۰:۳۵ دقیقه شب گذشته، آتش‌نشانان ایستگاه ۴۸ و گروه امداد و نجات ۹ این سازمان بی‌درنگ به سوی محل حادثه واقع در اتوبان محلاتی، نبش میدان محلاتی روانه شدند.
علی اکبر طالقانی افسر آماده منطقه ۸ آتش نشانی تهران گفت: یکی از کارگران پروژه سیستم فاضلاب شهری به هنگام گذر از کنار چاه فاضلاب به علت بی توجهی، نداشتن دریچه و علائم هشدار دهنده در اطراف آن و همچنین رعایت نکردن نکات ایمنی به ناگهان داخل چاه سقوط کرد.
وی افزود: آتش‌نشانان با استفاده از طناب و هارنس وارد چاه شدند و فرد سقوط کرده را که به شدت دچار مصدومیت شده بود، با برانکارد ویژه از چاه خارج کردند و برای انجام معاینات اولیه در اختیار عوامل اورژانس قراردادند.
طالقانی تصریح کرد: متاسفانه فوت این کارگر افغانی که ۲۶ ساله بود توسط نیروهای اورژانس به هنگام سقوط در این چاه ۱۵ متری تائید شد.
این افسر آماده آتش نشانی توصیه کرد: پیمانکارانی که در سطح شهر در حال فعالیت‌های گوناگون هستند باید اصول ایمنی و علایم هشدار دهنده را مقابل دید کارگران و رهگذران قرار دهند تا شاهد این گونه حوادث مرگبار نباشیم.

chah (32)


Leave a comment