شرکت دایاتِک کساء | Dayatech kasa P.J.S Co

98-21-88314440+ info@dayatechco.ir

Menu
شرکت دایاتِک کساء

Default Sub-Title Banner

بروز انفجار ناگهانی و آتش سوزی در ساختمان ۱۵ طبقه مسکونی آتش نشانان را به بلوار قیطریه کشاند.

By In News On آگوست 4, 2014


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، ساعت ۴:۳۶ صبح امروز در پی شنیده شدن صدای مهیب انفجار و آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی، و تماس ساکنان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه های ۶ و ۸۹ را به همراه گروه امداد و نجات ۶ و خاور دستگاه تنفسی و تشک نجات به محل حادثه در بلوار قیطریه، بلوار کاوه مجتمع سبحان اعزام کرد.
رمضان بشیریان افسر آماده منطقه ۳ عملیات در این باره اظهار داشت: در محل حادثه یک ساختمان ۱۵ طبقه مسکونی دیده می شد که در طبقه منفی ۱ آن به علت نامعلوم انفجار و آتش سوزی رخ داده و مرد ۳۵ ساله ای در این محل دچار مصدومیت شده بود.
وی ادامه داد: در این حادثه دود زیادی فضای ساختمان ها، راهروها و مسیر راه پله ها را فرا گرفته و ساکنان را که در لحظات اولیه بامداد با شنیدن صدای انفجار به شدت دچار شوک و ترس شده بودند، را درون منازلشان محبوس کرده بود.
وی افزود: در هنگام بروز حادثه دو نفر از ساکنان ساختمان به علت قطع برق درون اتاقک آسانسور گرفتار شده بودند که خوشبختانه با هوشیاری آتش نشانان به موقع خارج شده و به بیرون از ساختمان منتقل شدند.
بشیریان خاطرنشان کرد: در این عملیات آتش نشانان به سرعت به چند گروه تقسیم شدند که گروهی پس از قطع برق و گاز با بکارگیری تجهیزات و لوله های آبرسانی به طبقه منفی ۱ رفته و شعله های آتش را مهار و کاملا خاموش کردند، گروه دوم نیز به جستجو در طبقات رفته و بیش از ۱۰۰ نفر از ساکنان ساختمان را به سلامت خارج و مکانی امن منتقل کردند.
گفتنی است، تحقیقات کارشناسان علت یابی سازمان آتش نشانی برای بررسی علل بروز این حادثه آغاز شده است6


Leave a comment